O firmie

O firmie

EnergyOn to zespół doświadczonych ludzi z pasją. Od wielu lat pracujemy na zróżnicowanym rynku, głównie skupiając się na kwestiach zasilania. Jeśli poszukują Państwo prostowników, falowników, UPS, baterii, a może chcecie zbudować od podstaw swoje Data Center to trafiliście pod właściwy adres. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces zaczynając od planowania, projektu, wykonawstwa, a na utrzymaniu i serwisie kończąc.

EnergyOn rośnie codziennie dzięki zaufaniu naszych klientów do nas. Obsługujemy wiele branż, takich jak trakcja, energetyka i przemysł, ropy i gazu, zielonej energii, IT i sektora publicznego.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy produktów i usług które odpowiadają najwyższym wymaganiom naszych Klientów. Dążymy do ciągłego, opłacalnego wzrostu – z rozwagą obchodząc się z zasobami naturalnymi i środowiskiem. Pragniemy osiągnąć pozycję lidera z naszymi produktami i usługami we wszystkich segmentach rynku w oparciu o doskonałość organizacyjną i operacyjną. Długotrwałe partnerstwo z Klientami, ich satysfakcja i zaufanie w nas są podstawą naszego sukcesu. Ciągłe zaangażowanie zorientowane na Klienta, innowacje techniczne, badania i rozwój w całej organizacji, jak również najwyższa jakość i bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami lub prześlij zapytanie online.